• ENTviewer
         Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy z firmą Sinutronic, która opracowała koncepcję wziernika laryngologicznego. Urządzenie o nazwie ENTviewer podczas pierwszych prezentacji zdobyło duże uznanie rynku i pozytywną ocenę ekspertów. Wysoka jakość produktów jest odzwierciedleniem wysokich kwalifikacji zespołu, wieloletniego doświadczenia inżynierskiego i medycznego.
  czytaj więcej
 • Strona www
  Miło nam poinformować, że już czynna jest nasza nowa strona. Zapraszamy !!!
  czytaj więcej
 • Zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter
  okrojone newsletter
  Zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter, w którym będziemy przybliżać Państwu wiedzę z zakresu badań składu ciała, dietetyki, jak również zapraszać na wydarzenia realizowane z naszym udziałem.
  czytaj więcej
 • Correct Line Partnerem Warszawskich Dni Nauki o Żywieniu Człowieka
  images2
  Już po raz kolejny zostaliśmy Partnerem Warszawskich Dni Nauki o Żywieniu Człowieka, tegoroczna tematyka dotyczyła związku żywienia ze zdrowiem kobiety.
  czytaj więcej
 • Nowe atrakcyjne ceny
  post-image07
  Nowe atrakcyjne ceny dla osób ze zdiagnozowanymi chorobami. Nie wiesz jak odżywiać się w chorobie nowotworowej, chorobie uchyłkowej jelita grubego, w przewlekłych chorobach wątroby, po resekcji żołądka lub w Twoim otoczeniu jest osoba z niedożywieniem lub innymi problemami. Skorzystaj z naszych programów, ocenimy profesjonalnie Twój skład ciała klinicznym urządzeniem Bio Scan 920-2, przeanalizujemy stan odżywienia i zaproponujemy odpowiednie postępowanie dietetyczne.
  czytaj więcej
 • Współpracujemy z Urzędami miasta Warszawa
  CPZiEE
  Współpracujemy z Urzędami m.st. Warszawa w zakresie edukacji żywieniowej dzieci i młodzieży oraz osób starszych w ramach powołanej przez nas Akademii Zdrowego Żywienia. Opracowaliśmy także konstrukcję piramidy żywienia dostępną w stałej sprzedaży.
  czytaj więcej
 • Zostaliśmy partnerem Polskiego Forum Profilaktyki Chorób Układu Krążenia
  serca
  Zostaliśmy partnerem Polskiego Forum Profilaktyki Chorób Układu Krążenia. Edukujemy i opracowujemy plany dietetyczne dla osób ze zdiagnozowanymi chorobami układu krążenia. Wspieramy akcje na rzecz profilaktyki chorób serca.
  czytaj więcej
 • Wzięliśmy udział w programie Body Revolution
  goldsgymlogotyp
  Wzięliśmy także udział w programie Body Revolution - chudszy biznesmen, grubsze interesy Zapraszamy do obejrzenia jednego z odcinków innowacyjnego projektu, który powstał przy udziale naszej firmy Correct Line
  czytaj więcej
 • Zostaliśmy Ekspertem Koalicji na rzecz Zdrowego Serca
  logo flora
  Zostaliśmy Ekspertem Koalicji na rzecz Zdrowego Serca powołanej w ramach Kampanii edukacyjnej "Flora. Pokochaj Swoje Serce" W ramach Kampanii rozpoczął się cykl audycji w radio KOLOR, w której radziliśmy zapracowanym Polakom jak zmienić nawyki żywieniowe na jak najbardziej korzystne dla zdrowia serca.
  czytaj więcej