Partnerzy

Firma ” Maltron International Ltd.” jest ekspertem w dziedzinie urządzeń do analizy składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej od ponad 25 lat. Oferuje szeroki wybór produktów głównie do zastosowań klinicznych. Pionierskie rozwiązania firmy w dziedzinie BIA sprawiają, że jest ona wiodącym producentem tych urządzeń na świecie. Posiada akredytację ISO 9001: 2000 i EN ISO 13485. Zastosowane technologie pozwalają na wykorzystanie tych urządzeń w medycynie prewencyjnej, diagnostyce i terapiach leczniczych. Actigraph – w 1988 r. grupa profesorów, inżynierów we współpracy z armią Stanów Zjednoczonych zaprojektowała urządzenie do oceny w warunkach ambulatoryjnych wydatku energetycznego żołnierzy na polu walki. Od tego czasu firma rozwija technologię oraz poszerza gamę urządzeń. Od 2004 firma Actigraph stała się liderem w tym segmencie urządzeń, a swoich użytkowników ma już w 70 krajach.
Firma Abaxis powstała 1989 r., dzięki unikalnym rozwiązaniom, opracowanym na potrzeby NASA, stała się liderem szybkiej diagnostyki point-of-care. Dokładność i jakość urządzeń gwarantują, że wyniki dostarczane przez analizatory są tak dokładne, jak te dostarczane przez stacjonarne, referencyjne analizatory laboratoryjne. Firma Beammed jako właściciel linii produktów Sunlight powstała w 2004 r. i od początku w swoich działaniach koncentruje się na diagnostyce układu kostnego. Opracowali innowacyjną technologię Omnipath®, która pozwalana nieinwazyjną (zatem bezpieczną) dla pacjenta i dokładną ocenę gęstości kości.
Już od 1840 r. Seca rozumie potrzeby medycyny i skupia się na ciągłym rozwoju dzięki własnej produkcji. Jakość, innowacja, pełny serwis i dialog z ludźmi to cechy wyróżniające firmę. Niewątpliwie precyzja pomiarów i nowoczesny design oraz niezawodne rozwiązania bazujące np. na bezprzewodowej komunikacji, transport pomiarów do PDMS pozwalają określić SECA jako lidera.
„Nic nie waży więcej niż zdrowie”

Producent w swojej 25 letniej karierze stworzył analizatory, które używają opatentowanej metody NIR czyli bliskiej podczerwieni. Te nieinwazyjne analizatory wykonują szybkie pomiary bez ograniczeń czasowych i wysiłkowych. Doskonałe narzędzie dla klubów fitness, SPA i Wellness.